זכרון למחשב Crucial 8GB DDR4-2666 UDIMM CT8G4DFS8266

זכרון DDR4 במחיר נוח למחשב נייח של חברת Crucial בנפח של 8GB, מהירות של 2666Mhz.

תיאור

זכרון DDR4 במחיר נוח למחשב נייח של חברת Crucial בנפח של 8GB, מהירות של 2666Mhz.

 

הדרך הקלה והמהירה לשיפור ביצועי שולחן העבודה שלך

יש תרופה קלה למחשב איטי: יותר זיכרון. Crucial ® Desktop זיכרון מיועד לסייע למערכת שלך לרוץ מהר יותר וחלק יותר, היא אחת הדרכים הקלות והזולות ביותר לשיפור ביצועי המערכת. טען תוכניות מהר יותר. הגדל את ההיענות. הפעל בקלות יישומים עתירי נתונים והגדיל את יכולות ריבוי המשימות של שולחן העבודה שלך.

הפוך את הכל במחשב שלך למהיר יותר

זיכרון הוא רכיב במחשב המאפשר גישה לנתונים לטווח קצר. מכיוון שפעולות הרגע שלך לרגע מסתמכות על גישה לנתונים לטווח קצר – טעינת יישומים, גלישה באינטרנט או עריכת גיליון אלקטרוני – מהירות וכמות הזיכרון במערכת שלך ממלאת תפקיד קריטי. טען אפליקציות תוך שניות על ידי הגברת מהירות הזיכרון והתקנת יותר ממנו.

ריבוי משימות בקלות

אם אתה כמונו, אתה משתמש במחשב שלך כדי לעשות הרבה דברים בבת אחת. יתכן שאתה עורך מסמך, תוך כדי התבוננות בתמונות וגלישה באינטרנט. זה מוביל באופן טבעי לבעיית ביצועים: כל אפליקציה שאתה מנהל דורשת זיכרון ומתחרה על מאגר משאבים מוגבל. התגבר על זה על ידי התקנת מודולים בצפיפות גבוהה בכל חריץ זיכרון עבור ריבוי משימות חלקות.

התקן בקלות – אין צורך במיומנויות מחשב

אתה יכול להתקין זיכרון באמצעות מברג בלבד, מדריך הבעלים שלך ומספר דקות של זמן – אין צורך במיומנויות מחשב. פשוט צפה באחד מסרטוני ההתקנה של שלוש הדקות שלנו, ונעביר אותך צעד אחר צעד בתהליך. אל תשלם לחנות מחשבים כדי לעשות משהו שתוכלו לעשות תוך דקות!

הגדל את הערך של המערכת שלך

בשבריר מעלות מערכת חדשה, שדרוג זיכרון הוא אחת הדרכים הזולות ביותר להגדיל את הביצועים. הוציא יותר משולחן העבודה שלך על ידי מתן לו את המשאבים הדרושים לו לביצוע.

איכות Micron ® – רמת אמינות גבוהה יותר.

כמותג Micron, אחד מיצרני הזיכרון הגדולים בעולם, זיכרון שולחן העבודה של Crucial הוא התקן לביצועים אמינים. מהטכנולוגיה המקורית של SDRAM עד DDR4, אנחנו מהנדסים את טכנולוגיות הזיכרון המפעילות את המחשבים בעולם במשך 40 שנה וסופרים. כשאתה בוחר זיכרון חיוני, אתה בוחר זיכרון המגובה באחריות מוגבלת לכל החיים ומיועד למערכות המובילות בעולם. 1 אל תתפשר על שום דבר פחות.

מידע נוסף

דגם זכרון

CT8G4DFS8266

תזמון

CL17

קישור לעמוד יצרן

https://www.crucial.com/memory/ddr4/ct8g4dfs8266#productDetails

מהירות

נפח

סוג

יצרן

Similar Posts

כתיבת תגובה