מחשבים וחומרה

מחפשים טאבלט זול לילדים ? אל תקנו לפני שקראתם, טאבלט מומלץ לילדים בעידן הזום בתקציב נמוך במיוחד. 04/2022

תמונה של ילד עם טאבלט, צולם על ידי Emily Wade https://unsplash.com/photos/DfqQKk2qqaY

״למרות עלותו הנמוכה והזולה משמעותית הטאבלט מכסה לנו את הצרכים הבסיסיים, מצלמה קדמית ואחורית בשביל הזום, מערכת הפעלה אנדרואיד שקלה מאוד לשימוש, תמיכה בyoutube, אפשרות צפייה בסירטוני, ותמיכה ברשת wifi כדי שתוכלו להתחבר איתו לרשת האלחוטית שלכם בבית.
המסך שלו בגודל מושלם, בדיוק באמצע לא גדול מדי ולא קטן מדי, ככה שהוא אמור להיות נוח לכולם.
בנוסף, סמסונג מציעים בחינם מצב ילדים מיוחד שמאפשר לכם להגביל את השימוש של הילדים לאפלקציות ספציפיות בלבד שאתם מאשרים וגם להגביל את זמן השימוש שלהם במכשיר.״

לבדיקת מחיר עדכנית לטאבלט ליחצו כאן.

בתקופת הקורונה, כולנו מחפשים פיתרון לטבלאט מומלץ לילדים שלא יכביד יותר מדי על התקציב המשפחתי, בעידן שיש יותר מילד אחד שנמצא בבית שצריך את הזום, לפעמים אין לנו ברירה להתפשר על טאבלט זול ובמחיר נמוך, למצוא טאבלט שהוא גם בתקציב נמוך מאוד מבלי לוותר על יותר מדי דברים ואפשרויות זוהי משימה לא פשוטה בכלל.

אחד הייתרונות המשמעותית בטאבלט זול לילדים, הוא כמובן המחיר שלו, בסופו של דבר מדובר בילדים, ואנו רוצים שהם יישתמשו בו – וזה בדרכ אומר שיש סיכוי גדול שהוא…יישבר עם הזמן. הרבה יותר קל לאבד טאבלט שעולה מעט מאשר טאבלט שעולה הון.

לבדיקת מחיר עדכנית לטאבלט ליחצו כאן.

כשזה מגיע לבחירת טאבלט זול ומומלץ בשביל הילדים שלנו, יש כמה דברים שחשוב לקחת בחשבון.

דבר אחד שצריך לשקול הוא הגיל של הילד, לילדים צעירים, תירצו טאבלט שהוא עמיד ועם יותר אפשרויות חינוכיות לדוגמא, לילדים גדולים יותר, תירצו לשקול טאבלט עם יותר אפשרויות כמו יכולת תמיכה במשחקים ועוד.ֿ הדבר השני שצריך לשקול הוא הגודל של הטאבלט, הגדלים הנפוצים הם מסך בסביבות 7 אינצ ומסך בסביבות 10 אינצ.


אם אתם זקוקים לטאבלט בתקציב נמוך במיוחד בשביל הילדים, בשלב זה, ההמלצה שלנו היא על דגם Galaxy Tab A7 Lite SM-T220 של חברת סמסונג, העלות שלו היא בסביבות 660 שח בלבד, הוא מגיע עם מסך בגודל של 8.7 אינצ, 3 גיגה זיכרון פנימי, ו32gb של מקום איחסון.

הטאבלט הנל הוא פיתרון מעולה לילדים שזקוקים לזום, ופיתרון מומלץ לתקציב נמוך. לא מדובר בחיית ביצועים, רחוק מכך!! אבל במבחן עלות מול תועלת עם שיקול של תקציב נמוך ובכך שהוא עונה על הצרכים – זאת ההמלצה שלנו וחבל לבזבז כפול.

למה בחרנו בו?


הטאבלט הנל הוא הטאבלט המומלץ שלנו לעידן הזום בגלל עלותו הנמוכה משמעותית בהשוואה לדגמים אחרים ובגלל שלמרות עלותו הנמוכו הוא מכסה לנו את הצרכים הבסיסיים, מצלמה קדמית ואחורית בשביל הזום, מערכת הפעלה אנדרואיד שקלה מאוד לשימוש, תמיכה בyoutube, אפשרות צפייה בסירטוני, ותמיכה ברשת wifi כדי שתוכלו להתחבר איתו לרשת האלחוטית שלכם בבית.
המסך שלו בגודל מושלם, בדיוק באמצע לא גדול מדי ולא קטן מדי, ככה שהוא אמור להיות נוח לכולם.
בנוסף, סמסונג מציעים בחינם מצב ילדים מיוחד שמאפשר לכם להגביל את השימוש של הילדים לאפלקציות ספציפיות בלבד שאתם מאשרים וגם להגביל את זמן השימוש שלהם במכשיר.

לבדיקת מחיר עדכנית לטאבלט ליחצו כאן.

Similar Posts

כתיבת תגובה